Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Chce to zkusit, Mastercard ty podmínky změnil letos od července. Moje zlatá od mBank už ve Vídni zdarma nefunguje, ale zlatá od Equa stále bez problémů zdarma ve Vídni i Bratislavě 

0 Citovat

nucene premisteny brumak napsal(a):

To je smutný, zrovna jsem si koupil let z VIE. Ale KB pořád na stránkách uvádí, že to jde, takže asi podle banky?

 

stranky jsou casto posledni vec, co se aktualizuje. vetsinou az pote, co si nekdo zacne stezovat, ze na webu je neco, co ve slutecnosti neplati.

0 Citovat

Hledala jsem nějáké případné změny pro použití karty MC World od KB, nikde nic, zkoušel teď někdo projít na tuto kartu od Komerčky ? Já naposled zdarma v květnu, to bylo ok, díky ..

0 Citovat

měl tady někdo MC Gold od Equa Bank? převzala to teď Raiffka a hromadně všem mění karty na Visa Gold, pěkně mě to rozčílilo. Platil jsem 99kč měsíčně, Visu mi dají za stejnou cenu ale benefity končí. 

MC Gold nabízejí za 350kč měsíčně, šílený. 
Nějaký alternativy?

0 Citovat

MC Gold má RF zdarma k tomu prémiovému účtu. Poslat tam každý měsíc 50 000 aspoň an chvilku

0 Citovat

Nicméně za stejných podmínek nabízí mnohem víc ČSOB

0 Citovat

Leta vyuzivame CSOB premium a Erste premier.

0 Citovat

Já bych to řešil svačinou.

7 Citovat

fridgy napsal(a):

měl tady někdo MC Gold od Equa Bank? převzala to teď Raiffka a hromadně všem mění karty na Visa Gold, pěkně mě to rozčílilo. Platil jsem 99kč měsíčně, Visu mi dají za stejnou cenu ale benefity končí. 

MC Gold nabízejí za 350kč měsíčně, šílený. 
Nějaký alternativy?

ještě tady je, pokud mluvíme jen o Raiffce, možnost kreditky RB Premium, která je buď zdarma k Premiovému účtu (50k/měsíc) nebo za 199Kč měsíčně. Neomezený vstup Videň, Bratislava, Praha (nonshengen)+ 2x LK.

 
2 Citovat

Deny napsal(a):

MC Gold má RF zdarma k tomu prémiovému účtu. Poslat tam každý měsíc 50 000 aspoň an chvilku

 

 

Nemá.

K prémiovému účtu lze mít pouze tu kreditku (btw. jde vydat jedna doplňková karta na jiné jméno k vaší kreditce, takže můžete mít permanentně +1) a v praze teda nefunguje u schengen letů. Pokud lítáte z Vídně, pak je to PECKA!

MC Gold je k prémiovému účtu a tam je podmínka: Při objemu alespoň 1,5 milionů Kč v depozitech a investicích v Raiffeisenbank

0 Citovat

Doplňková karta k RB je fajn, narozdíl od té od ČSOB, na kterou prý žádné vstupy nedostanete.

0 Citovat

jelikož mám oba účty, tak jsem se podívala. RB Premium - debetka MC Gold, tam fakt nic není. Kreditka MC Premium, vstupy Praha T1, Vídeň, Blava a 2x lounge key.

ČSOB Premium - debetka Visa Infinite, kreditka MC World Elite, cestovní pojištění pro rodinu, vstupy Praha T1, Vídeň, Blava a 4x lounge key.

1 Citovat

A Erste premier- debetka VISA Infinite, debetka nebo kreditka MC World elite. Cestovni pojisteni pro celou rodinu, vstupy na T1 a T2 Erste v Praze, Viden, Bratislava a 6xLK. Asi nejlepsi produkt, v kombinaci s CSOB premium super.

upgrade: 8xLK 

0 Citovat

Mandre, to už nebude platit. ČS už nebude vůbec poskytovat karty MC. Erste bude mít jen Visa Infinite (Debetní i kreditní). Pro držitele karty budou zachovány neomezené volné vstupy Praha T1, T2(+separátní security), Vídeň, Bratislava. A zvedl se počet volných vstupů na 8 v kalendářním roce. Za zmínku stojí i to, že devátý a každý další vstup v tuhle chvíli vychází na cenu 14,52 euro.

1 Citovat

Tak to je vlastne jeste lepsi ne?

0 Citovat

Z meho pohledu ano :)

1 Citovat

Hanka K napsal(a):

Hledala jsem nějáké případné změny pro použití karty MC World od KB, nikde nic, zkoušel teď někdo projít na tuto kartu od Komerčky ? Já naposled zdarma v květnu, to bylo ok, díky ..

 

Taky bych se připojil k dotazu. Kdy letíš, Hanko?

Mám to příští víkend, tak abych věděl, jestli si vzít nápoje vlastní, nebo jak... :-)

 

Jinak FR verifikace posláno 2x včera v poledne, potvrzeno dnes v poledne. Zdarma. Chce to fotku podpisu(!?) a občanky z obou stran, ale ta se musí fotit tím zařízením. Doufám, že Wizz něco takovýho nevyžaduje....

0 Citovat

Já z Vídně až 21.8, tak snad se někdo ozve dřív 😉 ..

0 Citovat

můžu se ozvat minimálně já. Ještě se radši zeptám v KB, než vyrazím

1 Citovat

>Za zmínku stojí i to, že devátý a každý další vstup v tuhle chvíli vychází na cenu 14,52 euro.

toto se da zjistit kde ?

0 Citovat

Ja letím z Vídně teď 8.8.,budu zkouset KB World kartu, tak dam vedet. My naposled byli v červnu a to vstup zdarma byl. Mame v planu zajit i 9.8. po příletu, nemá náhodou někdo aspoň aktuální info, jestli chteji v salonku vidět i letenku?

1 Citovat

V ceniku pro klienty Erste Premier. Strana 3. http://www.csas.cz/banka/content...P.CLI..xml,pdf_IE


screenshot-20230802-210153-onedrive.jpg

1 Citovat

Boarding pass vidět chtějí.

0 Citovat

@aga.endy: KB World které banky ? Jinak jak píše Joy, BP vidět chtějí, ten "přiletový" mít budete

0 Citovat

nucene premisteny brumak napsal(a):

můžu se ozvat minimálně já. Ještě se radši zeptám v KB, než vyrazím

Info na podpoře KB bylo k ničemu, jednou mi poslali odkaz na stránky MC tak jak zde před pár dny uvedl i Michal, na druhý pokus doporučili dotaz přímo v konkrétním salonku :-( .. tam mi dva lety po sobě účtovali za druhou osobu různou cenu ( ani se neshodovala s momentální akcí ) nejlépe bude na místě před vstupem ověřit osobně 

0